XVI Głuchołasko-Opolskie Warsztaty Artroskopowe

Szanowni Państwo!

W imieniu organizatorów chciałbym powitać Państwa na XVI edycji Głuchołasko-Opolskich Warsztatów Artroskopowych – ICL Sekcji Chirurgii Barku i Łokcia Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia.

Po doświadczeniach poprzednich spotkań, które przez Państwa zostały przychylnie ocenione, pokusiliśmy się o organizację kolejnego kursu w nowej odsłonie. Tym razem zaprosiliśmy Państwa do Opola. Ma to związek z rozwojem naszego Centrum Medycznego i jego przenosinami z Głuchołaz do stolicy regionu.

Do realizacji zadań udało się nam pozyskać znamienitych wykładowców i chirurgów z najlepszych ośrodków ortopedycznych w kraju, którzy zaszczycają nas do dziś swoją obecnością podczas kolejnych edycji. Grupa sympatyków i przyjaciół głuchołaskich (a od 2024 roku głuchołasko-opolskich) warsztatów szczęśliwie powiększa się z roku na rok.

Tegoroczne warsztaty odbywają się po raz szesnasty w naszej kilkunastoletniej historii. Obejmują one szkolenia z technik artroskopowych, technik otwartych, endoprotezoplastyk stawu ramiennego i łokciowego. W programie przewidzieliśmy sesje wykładowe, mini-batalie eksperckie, transmisje na żywo z sal operacyjnych nowo otwartej Kliniki Silesia w Opolu, warsztaty kadawerowe w laboratorium szpitalnym, spotkania towarzyskie i wiele innych atrakcji.

Gościem specjalnym XVI edycji jest ceniony i wielokrotnie nagradzany dziennikarz oraz pisarz Maciej Siembieda.
Życzę Państwu owocnych obrad!

Robert Pełka

Prezes Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia Kierownik Kliniki „Silesia” w Opolu

Podobne wpisy